Я БАТУРИН

Страшна різанина! Вся Україна в крові! Жінки і діти на вістріях шабель!

Ні, це не останні новини з окупованих територій.

З такими назвами виходили провідні газети Франції у 1708 році після страшної різанини в Батурині.

Вони писали, що «страшний цар жадібний до крові в Україні… Всі мешканці Батурина, незважаючи на вік і стать, вирізані, як наказують нелюдські звичаї московитів»; «Вся Україна купається в крові. Меншиков показує жахи московського варварства».

Вистава “Я Батурин” – це красива і водночас жахаюча легенда про рішучого гетьмана Мазепу, про безстрашних козаків-мазепинців, про останнє кохання гетьмана і про нелюдей-московитів.

А ще під час вистави ви дізнаєтесь, де лежить легендарна шабля, яку загубив в бою полковник Чечель, шабля, що силу українську збудить і ворога одоліє!

Border circle

Ви дізнаєтесь, де лежить легендарна шабля, яку загубив в бою полковник Чечель, шабля, що силу українську збудить і ворога одоліє!


Вистава - епос

Дізнатися більше

Містер Хаос

Однієї суботи бешкетник Рудий Кіт залишається вперше вдома сам,  без батьків.  Він вирішує цілий день бавитись в ігри на планшеті,  стрибати та просто байдикувати.  Його Розум не витримавши таких ідей, з’являється  перед ним із записками-вказівками від мами на цей день.  Коту не подобається,  що хтось заважає йому розважитися і влаштовує “школу без правил”, в якій діти (які є іграшками кота) є учнями,  а він вчитель. В результаті таких уроків з‘являється Хаос, з яким без Розуму не справитися.

Ця казка для дошкільного та молодшого шкільного віку навчає дітей краще розуміти себе і дослухатися свого розуму.  Діти зрозуміють,  що все має свої наслідки.

Border circle

Хаос, з яким без Розуму не справитися


Повчальна казка для дітей

Дізнатися більше

А ЗАРАЗ ВИ ПРОКИНЕТЕСЬ

Що таке гіпноз, і як наша підсвідомість реагує на нього?
SDAM – що це за хвороба?
Що робити якщо “……Сум від важкої втрати зникає настільки швидко, що не встигаєш навіть доторкнутися до сльози…не встигаєш зрозуміти…”?
Це питання на які шукають відповідь герої вистави.
В стані гіпнотичного сну жінка розповідає своєму психотерапевту історію з дитинства, яку не пам’ятає.  З кожним новим сеансом вони наближаються до розкриття таємниці.
Глядач стає співучасником сеансу. Випадковим перехожим на вулиці, найкращим другом жінки та пацієнтом психотерапевта.
У виставі використовується сюжетна лінія з оповідання О. Генрі “Останній листок”.

Border circle

З кожним новим сеансом вони наближаються до розкриття таємниці.


Вистава - емпатія

Дізнатися більше

РІЗАНИНА

Як це? Опинитися в чужій квартирі і стати свідком «різанини» між дорослими, на перший погляд розумними людьми, які живуть за моральними принципами західного суспільства!?! Хто кого різав, як пиляв, і хто на кого наплював? Відповіді на ці питання ви гарантовано отримаєте. Сатирична комедія «HOMO SAPIENS! SAPIENS?» (за п’єсою Ясміни Рези «Божество різанини»).

Border circle

Хто кого різав, як пиляв, і хто на кого наплював?


Сатирична комедія

Дізнатися більше

WC

Вистава”WC” або гострий напад жіночої клаустрофобії без антракту створена за її “Маленькою камерною п’єсою”, де дві жінки опинившись волею випадку в замкненому просторі дамської кімнати, проходять складний, повний несподіванок шлях очищення і прозріння. Це своєрідний сеанс психоаналізу, що нагадує ефект неочікуваного випорожнення жіночої сумочки в натовпі: поки її власниця повзає по землі та похапцем ліквідовує наслідки катастрофи, ваш зір встигає розгледіти деякі вражаючі деталі. Вистава пропонує глядачеві своєрідну дискусію стосовно сімейних цінностей і ставлення до поширеного в Австрії ( і не тільки) морального імперативу загальновідомих “трьох К”, що весь світ жінки це церква, кухня і діти. Хоча варто не забувати і інші моральні імперативи, які теж поширені в Австрії (і не тільки), наприклад: “Якщо жінка не права, то попросіть у неї пробачення!”

За підтримки Австрійського культурного центру

Театр”ОКО” разом з австрійською письменницею Бриґіттою Швайгер пропонує глядачеві захоплююче дослідження найпотаємніших закутків загадкової жіночої душі!

Border circle

Якщо жінка не права, то попросіть у неї пробачення !?


П’єса

Дізнатися більше

Mon bebe, або маленькі хитрощі

Отакої!!!

Ви  спокійно пʼєте каву і смакуєте  десерт в львівському ресторані ДеМанджаро, а в той час туди вривається  група людей, яка дві години не випускає вас звідти… але відверто кажучи, ви і самі не хочете звідти іти!

Вистава-кабаре про французьку сімʼю.  Ви сидите за столиками, і не лише сидите – можна смачно поїсти 🍽️ і допомогти акторам зіграти ролі 🤣. Вони розраховують саме на ваші акторські здібності.

Тож смакуйте кожен епізод із задоволенням, поєднуючи кулінарні враження із театральним вибухом емоцій. Це ваш смачний шанс у світ кулінарно-театральних вражень!

Рекомендовано для сімейного перегляду!

Кількість місць обмежена!

Border circle

Щоб якось врятувати ситуацію, дружина наважується підмінити дитину іншою....


Музична комедія

Дізнатися більше

Ассо та Піаф

Вистава-спогад “Асcо та Піаф” – це історія про відому співачку Едіт Піаф устами невідомої, тої, що завжди в тіні куліс і слави, її сестри Симони.

Історія сестер виринає у спогадах Симони і оживає перед глядачем. І ось вони, такі молоді Симона та Едіт – завжди разом, завжди ділять і скруту, і радість… аж поки не з’явився чоловік – Ассо. Він все більше витісняє Симону з життя Едіт, наповнює собою весь її простір і час, він “творить зірку”. І Симоні залишається зрештою прийняти це – з болем, жалем, затаєною образою. Через багато років, вона ніби повертає час назад, щоб знайти примирення з сестрою, але ж так важко миритися з тими, кого вже немає поруч… бо ще стільки треба сказати, зрозуміти, пояснити, почути…

Ця історія не лише про відому Едіт Піаф і, напевно, не мотивуюча історія одного успіху. Це – сповідь… за несамовите щастя там, де воно не повинне було трапитись; за талант, який був і дарунком, і карою одночасно; за болючі рішення, зраду, за так і не вимовлені слова про найважливіше. Вистава про невидимі зв’язки між рідними людьми, які, наче струни, не обриваються з плином часу, можуть затихнути, не звучати, але… не зникнути.

Border circle

Це – сповідь… за несамовите щастя там, де воно не повинне було трапитись; за талант, який був і дарунком, і карою одночасно...


Вистава-спогад

Дізнатися більше

Спецоперація Апетит

Під час сніданку Бегемотик почув від батька, що у нього пропав апетит і що без апетиту йому не стати дорослим бегемотом. Це змушує Бегемотика вирушити на пошуки свого Апетиту, тільки, от халепа, ніхто не знає, як він виглядає.
Головний герой потрапляє на особливу галявину, де кожен може знайти те, що шукає, якщо буде рухатися  за певними правилами. На цій галявині він зустрічає Вовка, який стає для нього справжнім другом. Вовк переконаний, що знає як шукати Апетит, але замість Апетиту друзі знаходять Їжака, який з ними теж вирушає у подорож. Це захоплива пригодницька казка про дружбу та пошуки бажаного.

Border circle

Захоплива пригодницька казка про дружбу та пошуки бажаного.


Казка-мюзикл

Дізнатися більше

Хочу Снігу

Казка про двох овечок,  котрі намагалися врятувати Різдво. Маленькі глядачі допомагають героям протягом всієї казки.
Кметя і Нитя кожного року з нетерпінням чекають Різдва.  Та цього року Різдво не зможе прийти,  так як не має ані снігу,  ані казкових візерунків на вікнах.

Овечки вирішили зробити все можливе, щоб врятувати цей святковий день, але загадка була в чомусь іншому. Заклопотані різдвяними приготуваннями,  овечки забули про найголовніше,  про головного героя свята.

Border circle

Овечки вирішили зробити все можливе, щоб врятувати цей святковий день, але загадка була в чомусь іншому.


Зимова казка

Дізнатися більше

ДОРОГА

Сім новел видатного письменника модерніста. Кожна історія про важку дорогу людської душі в обставинах жаху, відчаю і війни.

Дивовижно пророчі збіги із реальністю, в якій перебуваємо.

У виконанні студентів акторського курсу факультету культури та мистецтв ЛНУ ім. І. Франка.

Творчий задум – нар. артистка України Олександра Бонковська

Border circle

Дивовижно пророчі збіги із реальністю, в якій перебуваємо.


Новела

Дізнатися більше