ТЕАТР «ОКО»

 • Театр «ОКО» з’явився на професійній мапі львівських театрів 17 грудня 2016 року.

  Концепція нашого театру полягає в інтерактивній дії між акторами та глядачами. Репертуар театру складається з різножанрових дитячих та дорослих вистав, кожна з яких виконується у живому музичному оформленні.

 • Своїми виставами театр створює конкуренцію ґаджетам, фільмам, та відеоіграм. Ми намагаємось пробудити у глядачах активні дії, співпереживання та занурити їх у альтернативну, театральну, реальність. Саме тому, глядач залучається до сюжету вистави, та фактично стає одним з акторів.

 • Щодо наповнення змісту вистав, ми обрали духовні та сімейні цінності, адже це основа здорового суспільства. Якщо відкинути усі ярлики приналежності до національності, віросповідання, то залишаться базові принципи: щира безкорислива любов, творення взаємного добра, бажання бути щасливими, потреба вірити та надіятися.

 • Ми обрали саме ці принципи для висвітлення у наших виставах, тому що хочемо, щоб Світ з кожним днем ставав добрішим та сповненим любові, адже у ньому буде жити наше наступне покоління.

ЗАСНОВНИЦІ ТЕАТРУ

Галина Риба
(керівниця і акторка)
Іванна Мисюк
(акторка)
Наталя Підлісецька
(адміністраторка)
Оксана Радкевич
(художниця)

Основна команда львівського театру “Око”

 • Звукооператор

  Анастасія Комарова

  Народилася 20.02.1996р, закінчила Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша за цпеціалністю Розпис. Бакалавр.;

  Львівську Національну Академію Мистецтв за спеціальністю Монументальний живопис. Магістр.

  «Ваш розум досі перевіряє факти, а серце вже давно зробило вибір.»

  Художник

  Оксана Радкевич

  Народилася 4 вересня 1987р, закінчила Львівську Національну Академію мистецтв, кафедру живопис ( клас-майстерню А. Максименка), 2010р.
  “Хаос – це складно організований порядок.”

  Актор

  Іван Довгалюк

  Народився 16.10.1989 р. Навчався у державному педагогічному університеті ім.І.Гнатюка, пізніше музичне училище ім. С. Крушельницької, театральний факультет, актор драми, майстерня народного артиста України В’ячеслава Хім’яка. Пізніше Рівненський державний гуманітарний університет, театральне відділення, актор драматичного театру та кіно, майстерня народної артистки України Ліни Ізарової. 2013 -2019 рр. працює у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки. З 2019 р. – актор Національного академічного українського драматичного театру ім М.Заньковецької З 2015 по 2017 ведучий програми «Лікарські таємниці» на телеканалі ZIK.

  «Життєвого креда немає, просто намагаються бути чесним у всьому ,і з усіма.»

  Оператор постановник, техпідтримка

  Риба Григорій

  Народився 19.10.1983р. Навчався в ЛНУ їм. Івана Франка, інформаційні системи в менеджменті. Оперпост, режисер-постановник, один з засновників компанії “Weproduction”.

  “Працюй так, як би ти працював на Бога”

  Актриса

  Наталя Довгалюк

  Народилась 26.01.1993 р. В 2014 р. закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю «Актриса театру та кіно» у творчих майстернях Федора Макуловича, Олексія Кравчука, Богдана Козака, Людмили Колосович. 2011 -2019 рр. – актриса театру Лесі Украінки(Львів)

  “Люблю авантюри, якщо це непорушує гармонії”

  Актриса, керівник трупи

  Іванна Мисюк

  Народилася у с. Пнів, Надвірнянського району, Івано-Франківської області. 20.06.1987р. Закінчила Прикарпатський університет ім. В.Стефаника в 2009 р, спеціальність ” Актор театру і кіно”, майстерня Юрія Литвинова. Керівник акторської школи “EYE”

  «Життя занадто коротке, щоб витрачати його на речі, які не приносять плоду?»

  Адміністратор

  Наталя Підлісецька

  Народилась в м.Івано-Франківськ 24 серпня 1988,закінчила Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника,економічний факультет у 2010р.

  «Не відкладай на завтра те, що можна зробити уже сьогодні»

  Актриса

  Галина Лозинська

  Народилася 12.05. 1988 р. Навчалася у ЛНУ ім. Івана Франка 2005-2009 рр., майстерня В. Кучинського.

  «Любити людей так, як мене любить Бог?»

  Актор

  Василь Когут

  Народився 22.02.1988р. Закінчив ПНУ. ім. В. Стефаника, актор театру та кіно, майстерня Литвинова Ю.Ю.

  «Люблю “валяти дурня”, “бити байдики”, “грати кіна”… що з того найбільше? – не знаю))»

  Світлооператор

  Юрко Кінаш

  Народився 27.09.1997р. Закінчив ЛНУ ім. Івана Франка, соціологія, майстерня Савчинського Р.О.. Зараз навчаюсь в цьому ж університеті, спеціальність “Актор театру та кіно” в майстерні Г.С. Воловецької.

  «Я люблю природу, небо, фільми Мікеланджело Антоніоні»

  Актриса, художній керівник

  Галочка Риба

  Народилася 15.07.1986р. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка в 2007р., актор театру та кіно, майстерня Козака Б. М., асистент викладача на кафедрі акторської майстерності ЛНУ ім. І. Франка.

  «Все буде ОКо»

  Актор

  Юрко Пилипчук

  Народився 08.01.1985р. В 2005р. закінчив Теребовлянське вище училище культури – режисура – викладач Нечай Анатолій Романович. В 2009р. закінчив Національний університет ім.В Стефаника – історичний факультет : )

  «Життя надто складне щоб ставитися до нього серйозно. Люблю “згущонку”. Вічна фраза – “хочеш змінити світ – зміни себе” : )»

  Актор

  Артур Шалак

  Шалак Артур, народився у місті Тернопіль 08.01.1998р. Закінчив бакалаврат ЛНУ ім.Івана Франка , спеціальність: Актор театру і кіно (2019) / майстерня Олексія Кравчука, продовжую навчання на магістратурі, та ж спеціальність.

  «Ніколи не зупинятися, і тоді рано чи пізно усе станеться!»

  Музикант

  Олена Скиба

  Народилась 27.08.1983р. Закінчила економічний факультет у Франківську, університет ім .Короля Данила Галицького. В душі і в реальності- музикант, орнанізатор християнських з‘їздів музикантів, психологічний тренер- консультант музичних гуртів.

  Кредо в цінностях- «Життя, Любов,Музика!»

  Режисер

  Галина Воловецька

  Заслужений діяч мистецтв України, Режисер-постановник:  “Львівська Національна Опера”, постановки в львівському вільному театрі “Око”:

  “Мон-бебе, або маленькі хитрощі”  

  “Спецоперація Апетит”

  Режисер

  Богдан Ревкевич

  30.01. 1980р., закінчив ЛНУ ім І. Франка в 2003, актор театру та кіно, майстерня Козак Б.М 2008р., режисерський факультет , майстерня Стригун Ф.М.

  «Все, що можна уявити – реально. – Пабло Пікассо»

  Звукооператор

  Людмила Гончарова

  Народилася у місті Львів 9.07.1996 р. Випускниця ЛНУ імені Івана Франка за спеціальність актор драматичного театру та кіно, майстерня Воловецької Г.С, також закінчила Магістратуру за спеціальністю акторська майстерність в Institute of the Arts Barcelona, акредитований Liverpool John Moores University.

  «Пізнавай світ і пізнаєш себе ?»

  Художник

  Наталія Руденко-Краєвська

  Народилася 17.12.1963 р. в м. Харків. Закінчила ХХПІ, факультет монументального живопису у 1987 р., майстерню Б.В.Косарєва. Творчий стаж – 33 роки. Реалізовано 58 театральних проектів у театрах України, з них 34 – у західному регіоні. Член ХО НСХУ 1999-2019 рр., член   НСТДУ з 1998 р.

  «Люби та прагни досконалості»

  Музикант

  Роман Бліхарський

  Народився 5 березня 1988 р. Загальноосвітня школа (дізнавався про все про дещо); Школа мистецтв (дух. і струни, трохи згодом – цифри); Вища школа (вивчав як писати та видавати книги і не тільки);

  «Рибина снує у воді, що тече.»