Квитки

Квитки на виставу Театру Око

Сертифікат

Якщо ви хочете порадувати когось театральним вечором, ви можете придбати спеціальний подарунковий сертифікат (дійсний протягом року від моменту видачі для двох осіб). Після звернення до театру за тел. +380 (68) 189 27 65 – одержувачі можуть обрати одну з вистав з нашого репертуару і зареєструватись.

Вартість сертифікату на дорослі вистави  700 грн, на дитячі вистави 500грн

– Безкоштовний вхід для:

працівників закладів культури, студентів факультетів театрознавства та акторської майстерності,а також учні «Школи театру ОКО» (при пред’явленні відповідного документа або посвідчення).

– Абонемент на сезон:

Для двох осіб, заброньовані місця, які власник абонементу обирає на свій розсуд.

Містить 4 дорослі вистави і одну дитячу. Вартість – 1600 грн 

– «Понеділок планує вечір в театрі»

Лише в понеділок з 10:00 до 16:00 можна придбати квиток на виставу, яка відбудеться у найближчі вихідні за ціною -50% від вартості квитка! (Одна особа може придбати максимально 2 квитки за ціною знижки)

Якщо ви багатодітна сім‘я, то третя і наступні діти отримують безкоштовний вхід на дитячі вистави. (Узгодити по тел. +380 (68) 189 27 65)

Якщо ви внутрішньопереселена особа, люто для вас діє знижка -50% від вартості квитка ( при попередній резервації за тел. +380 (68) 189 27 65 і пред’явленні відповідних документів)

Якщо у вашій сім’ї є учасники бойових дій для вас вхід безкощтовний (при попередній резервації за тел. +380 (68) 189 27 65 і пред’явленні відповідних документів)

Якщо ваша дитина досягла 5 річного віку, то можете залишити її на виставі одну, попередньо підписавши згоду. 

Якщо ви хочете прийти на дорослу виставу, але не маєте з ким залишити дитину, то можна взяти її з собою і адміністратор театру попіклується про неї в часі вистави.

(Попередня реєстрація за тел. +380 (68) 189 27 65, додаткова оплата в залежності від конкретної вистави)

Дитячі вистави:

Наші вистави для дітей інтерактивні, діти постійно занурені у процес творення вистави і активно беруть у ній участь. Насамперед діти знаходяться з акторами в одному сценічному просторі, а не окремо в глядацькому залі. Ми дозволяємо дітям спілкуватись, виражати свої емоції голосно ) і навіть сперечатись з персонажами вистави. І в цьому інтерактиві завжди присутня мораль і повчальний зміст, що штовхає дітей до виважених рішень у житті.

НАШІ ПРАВИЛА ТА ПОБАЖАННЯ

Купуючи квитки на вистави театру, глядачі погоджуються з даними правилами і зобов’язуються їх дотримуватись.

У разі втрати паперового квитка чи суттєвому його пошкодженні глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується. Вхід глядачів до театру (глядацької зали) здійснюється не раніше ніж за 15 хвилин до початку вистави(після першого дзвінка).

Шукаєте незвичайний подарунок для дитини або друзів?

Пропонуємо вашій увазі подарункові сертифікати на виставу від Вільного театру Око!

Цікаві інтерактивні вистави переносять наших глядачів у чарівний світ театру, де кожен може спробувати себе у ролі актора, доповнити виставу своєю уявою та харизмою.

Повернення квитків неможливе. Обмін квитків можливі лише за 24 годин до початку вистави. Обмін відбувається за згодою обох сторін.

Після початку вистави вхід заборонено, придбані квитки скасовуються, вартість квитка не повертається.

Вхід до глядацької зали заборонено:
• з напоями та їжею,
• у нетверезому стані,
• зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами,
• з валізами,
• з тваринами.
Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012) палити у приміщенні театру суворо заборонено. Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити театр без відшкодування вартості квитка.

Актори будуть дуже вдячні, якщо ви будете сприймати те, що відбувається, з належним ентузіазмом. Чим більша віддача від глядача, тим більше позитивне враження залишиться у всіх. Тому в театрі не соромтеся виявляти емоції: сміятися там, де смішно, і навіть пустити сльозу, якщо артистам вдалося вас зворушити. Не забувайте: бонус живої вистави в тому, що глядачі теж впливають на її успіх.

*вхід на виставу