Квитки

Квитки на виставу від Вільного театру Око

Замовте квиток*  для себе, своїх рідних та друзів!

Наші інтерактивні вистави отримують позитивний відгук як від дорослих, так і від дітей.
Навіть найменші глядачі приймають активну участь у виставі – стають справжнісінькими акторами. Тому, окремий квиток потрібно придбати для кожного, кому вже виповнилось 2 рочки (і батькам і дітям).

Щоб придбати квитки, необхідно заповнити  усі обов’язкові поля нижче. Наш адміністратор в найкоротший термін надішле Вам електронний квиток або зателефонує для узгодження деталей з купівлі паперового квитка.

 

Оберіть виставу (обов'язково)

19 січня, о 17:00 - -Хочу снігу- ( казка ) - 120 грн/вхід24 січня, о 19:00 - WC ----------------( +15 ) 170 грн/вхід26 січня, о 18:00 - Містер Хаос ( казка ) - 120 грн/вхід


На картку Приват (вам буде надіслано електронний квиток після оплати)


Купуючи квитки на вистави театру, глядачі погоджуються з даними правилами і зобов’язуються їх дотримуватись.

У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується. Вхід глядачів до театру (глядацької зали) здійснюється не раніше ніж за 15 хвилин до початку вистави(після першого дзвінка).

Після початку вистави вхід заборонено, придбані квитки скасовуються.

Вхід до глядацької зали заборонено:
• з напоями та їжею,
• у нетверезому стані,
• зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами,
• з валізами,
• з тваринами.
Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012) палити у приміщенні театру суворо заборонено. Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити театр без відшкодування вартості квитка.

Актори будуть дуже вдячні, якщо ви будете сприймати те, що відбувається, з належним ентузіазмом. Чим більша віддача від глядача, тим більше позитивне враження залишиться у всіх. Тому в театрі не соромтеся виявляти емоції: сміятися там, де смішно, і навіть пустити сльозу, якщо артистам вдалося вас зворушити. Не забувайте: бонус живої вистави в тому, що глядачі теж впливають на її успіх.

* благодійний внесок