Правилами та умовами придбання квитка

Купуючи квитки* на вистави театру, глядачі погоджуються з даними правилами і зобов’язуються їх дотримуватись.

У разі втрати паперового квитка чи суттєвому його пошкодженні глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується. Вхід глядачів до театру (глядацької зали) здійснюється не раніше ніж за 15 хвилин до початку вистави(після першого дзвінка).

Повернення квитків неможливе. Обмін квитків можливі лише за 24 годин до початку вистави. Обмін відбувається за згодою обох сторін.

Після початку вистави вхід заборонено, придбані квитки скасовуються, вартість квитка не повертається.

Вхід до глядацької зали заборонено:
• з напоями та їжею,
• у нетверезому стані,
• зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами,
• з валізами,
• з тваринами.
Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012) палити у приміщенні театру суворо заборонено. Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити театр без відшкодування вартості квитка.

Актори будуть дуже вдячні, якщо ви будете сприймати те, що відбувається, з належним ентузіазмом. Чим більша віддача від глядача, тим більше позитивне враження залишиться у всіх. Тому в театрі не соромтеся виявляти емоції: сміятися там, де смішно, і навіть пустити сльозу, якщо артистам вдалося вас зворушити. Не забувайте: бонус живої вистави в тому, що глядачі теж впливають на її успіх.

*вхід на виставу